Co je Pokorka?

Průvodce na cestě k pokoře

Domluvit konzultaci

Co je pokorka?

 

Pokorka je energeticko-vibrační transformátor, který spolehlivě „přeladí“ a následně úplně odstraní nežádoucí a rušivé vlivy okolního prostředí, které mají negativní dopady na buněčnou strukturu našeho fyzického těla i mozku. Současně vyzařuje do svého okolí pozitivní a jemnou harmonizující energii.[1] Pomáhá lidem žít v osobní harmonii a zažívat pokoru = lásku a úctu k celému bytí.

[1] Naměřená energie až 500 mil. Bovisových jednotek 

Jak s Pokorkou pracovat?

Zařízení je spuštěno sundáním skleněného víka. Po jeho sejmutí se rozšíří jeho pole a naplno se projeví jeho energie.

Z čeho je pokorka

Sklenice z borosilikátového skla, leštěná pozlacená nerez ocel, kříže z plexiskla, silikonová vymezovací těsnění.

 

Příběh Pokorky

Žijeme v rychlé době. Člověku nedá téměř ani nádechu.  Někdy je těžké udržet si rovnováhu a zůstat ve svém středu.

Zdá se, že Pokorka přichází v tuto dobu mezi nás, aby nám v naší realitě připomněla svůj význam a svou sílu. Pokora není jen slovo. Je to vědomá volba, životní cesta. Má obrovský záběr a zasahuje vskutku i do těch nejobyčejnějších záležitostí našeho života.  Pokoru můžeme zažívat v každičké činnosti naší každodennosti. Vede k obrovskému vnitřnímu zvratu, kde není boje, podvodu, násilí, her, přetvářek ani falše. V pokoře nefungují žádné lži, vše se odkrývá s naprostou jasností. Tak široký záběr má pokora v našem životě. Dostáváme se tak do stavu, kdy bez odporu přijímáme vše, co se nám děje. To znamená, že velmi odlehčujeme našemu bytí, které si neustálými odpory a boji proti životu, vytváří další a další těžké zkoušky.

V pokoře jsme čistě sami sebou. Přijímáme se bez podmínek a totéž se učíme i vůči ostatním.

Všechny odlesky pokory tak vytváří neskutečně silné pole, které spojuje lidi ve vyšších vibracích. Je to návrat k jednoduchosti a lásce. Když se z našich duší postupně odloupnou všechny nánosy, navracíme se domů, k našemu dětskému hravému jádru.

Jako předvoj pokory často slouží pocit vděčnosti, přes který si Pokorka přivolává své budoucí nositele. Dá se tak skutečně říct, že si volí své šiřitele.

Select your currency
CZK Česká koruna