Zkušenosti s Pokorkou

Vaše příběhy, které chcete sdílet

Domluvit konzultaci
 
 
 Pokorka mi v ordinaci pomáhá, posiluje mi pocit sebeuvědoměni a naladění se na vnitřní Ticho. Lidé jsou slušnější a celkově ohleduplnější. Převážnou část pracovní doby trávím v klidném soustředění, bez pocitu nátlaku, manipulace zvenčí či zmatku. Za to jsem opravdu vděčná.  

https://mudr-jaroslava-kudlackova.modernilekar.cz/

Mudr. Jaroslava Kudláčková

Lékařka

Reakce na setkání s kruhem Pokorek na 25 hodiách Ticha

Ahoj Helenko a Ernestínko,

Zúčastnila jsem se Meditace 25 hodin Ticha. Vstoupila jsem do kruhu pokorek, když jsem se k nim blížila cítila jsem obrovskou a nádhernou energii, zaskočilo mě to, byla to taková nádhera a síla, že mi to vehnalo slzy do očí, ještě i teď. Vstoupila jsem do kruhu. V poli jsem dostala i informaci,pokorky energeticky byly propojené s mandalou na které byly postavené a ta mandala je velmi vzácná,  pokorky s mandalou byly propojené spolupracovaly a zesilovaly společně energie. Když jsem stála v energetickém sloupu, nešlo mít sobecké myšlenky, bylo jen dobro. Byla jsem tak zaskočená tou obrovskou a nádhernou silou, snažila jsem se energii uchopit a transformovat a vyslala jsem energii lásky a míru pro planetu, skrze korunní čakru, jak nejlépe jsem uměla a vystoupila jsem z kruhu. Pak ještě jednou jsem vstoupila do pokorek před polednem v neděli a už jsem nic necítila, Ernestínka mi pak vysvětlila proč.

Momentálně teď cítím jak mi pulzují a mravemčí dlaně a cítím energii v dlaních, cítím otevřenou srdeční čakru a proudí mi i tady krásná a silná energie. Domnívám se, že jsem zažila nějaké zasvěcení. Citím se velmi dobře. Moje otázka je co dále dělat, nebo zda to mám nechat projít.

 

V pokoře a lásce, děkuji,

Petra Vihar

 

http://ernestina.cz/    

https://www.astrologiepetranel.cz/akce/25-hodin-ticha-pro-zivot-v-miru/  

https://www.youtube.com/watch?v=0iSJs5lc0Tc  

https://www.youtube.com/watch?v=ZtorVMkMjxU 

 https://www.youtube.com/watch?v=SXX7CBL0H7w


Petra Vihar

“Otevírám  dveře své pracovny a již od nich na mne Pokorka doslova září. Tiše si k ní sedám, nasazuji bavlněné rukavice a zlehka pohladím její povrch. Na dotek má příjemnou láskyplnou energii. Obkroužím ještě její víčko a opatrně jej sejmu. Prsty se dotknu hrany dózy a již je cítit její síla, pevnost, nekompromisnost a zároveň ohromná jemnost. Dalo by se to přirovnat k přísloví: „Tichá voda břehy mele“. Následuji tento vjem a ruka se mi samovolně zvedne asi 10 cm nad dózu, přesněji řečeno nad Pokorčin domeček.

            Cítím osvěžující letní chlad a lehký vánek, který vychází ven. Takto se s Pokorkou každý den zdravíme. Je velmi příjemné víčko odklopit a nechat do prostoru vplynout tuto zajímavou energii.

            Pokorka harmonizuje, vylaďuje, uvolňuje a rozpouští bloky na těle a nepříjemné vnitřní pocity, otevírá tvůrčí prostor, dodává energii a sílu, přináší jasnost do situací, které člověk prožívá, a potřebuje se k nim nějak postavit a řešit je. Prostě pomáhá. Stačí získaným vjemům vnitřně naslouchat a následovat je.

            Pokorka je živá bytost a lidé na ni podle toho reagují. Cítíme z ní sílu. Vnímáme, jestli nám je její energie příjemná, či nikoliv. Ostatně stejně tak je to s lidmi. Buď je nám v něčí společnosti hezky, nebo ne, a snažíme se co nejrychleji „zmizet“. Možná ale někdo může být někým natolik iritován, že s ním půjde do sporu. Záleží, jakého jsme nastavení, a jak nám sedí energie, kterou z daného člověka vědomě, či nevědomě vnímáme a co si vzájemně zrcadlíme. Protože je energie Pokorky živou bytostí, má se to s ní zrovna tak. Ale pozor! Ještě v mnohonásobně větší síle a intenzitě. Takže si člověk Pokorku buď naprosto zamiluje, nebo od ní uteče či začne projevovat nevoli, případně ji bude ignorovat a vůbec si ji nevšimne, jako kdyby neexistovala.

            Jsem přesvědčená, že Pokorka „přišla“ mezi nás proto, aby nám napomáhala si v sobě vylaďovat vyšší frekvence vědomí. Trochu mi to připomíná jednu knihu. V tom příběhu se lidé nacházali v čase vibračního sestupu. Již vnitřně hůře udržovali své vysoké vibrace. Tito lidé si pomáhali tím, že před domy měli nainstalované speciální generátory, které jim usnadňovaly vysoké vibrace v sobě a ve svém domově udržovat, než se budou moci přesunout do bezpečí…

My jsme naštěstí ve fázi vzestupu, ale také někde kolem času, kdy si vyšší vibrace udržovat za každé situace bývá, řekněme, hodně náročné. A právě Pokorka je takový „generátor“, který nás v tom může velmi podpořit.”

Petra Amalthea Forejtová

terapeutka, spisovatelka

Pokora, Pokorka, tak se jmenuje buňka, se kterou jsem měla možnost se seznámit a za krátký čas si ji i koupit.

Poprvé jsem  se s ní setkala při sezení s Miro Fišlem, který si jí přinesl s sebou na naše sezení.  Neznali jsme se. Miro na mě šibalsky koukl a řekl: „Já to jen otevřu.”

Na můj malý stoleček položil zlatý pytlík a vyndal z něj skleněné víčko. Čekala jsem, jestli vyběhne nějaké zvířátko, nebo co se bude dít. Pokračovali jsme v rozhovoru a já jsem této nenápadné buňce přestala dávat pozornost. Velmi rychle si ji však přitáhla zpět, protože celý prostor,  ve kterém jsme seděli, začala zaplňovat jakýmsi nádherným zlatavým třpytem. Nedalo mi to a poprosila jsem, jestli můžeme Pokorku odhalit celou. Překvapila mě její prostá krása. Žádná přezdobenost. Prosté zlaté spirály usazené ve své přirozené harmonii. Okamžitě jsem si k ní vytvořila vztah.  A jak už to tak bývá, tak Pokorka ke mně s Mirem přišla ve chvíli, kdy jsem cítila velkou únavu a vyčerpání. Měla jsem tedy dvakrát možnost pobýt v objetí fantastické energie, která mě během chvilky zcela dobila, zklidnila a navodila úžasnou atmosféru.

Stačilo pouhé jedno setkání k tomu, abych se bezvýhradně zamilovala. Často jsem pak na Pokorku myslela ve svých meditacích. Vždy stačila jen myšlenka pro to, aby mi zahořelo celé tělo. Vnímala jsem ji na dálku. Komunikovala se mnou. Bylo to úžasné a zároveň mě to trošku mátlo, protože jsem se cítila provinile. Bylo to skutečně úsměvné.  Říkala jsem si:

„ Páni, tak já si tady komunikuju s Pokorkou a Miro o tom neví. Já se ani nedovolila.“ Vše jsme samozřejmě sdíleli při dalším setkání, kde mi Pokorka znovu ukázala svoji sílu. Byla jsem plně rozhodnutá, že si ji pořídím. Vše mi začalo dávat obrovský smysl. Pokorka může pomoci nejen mně, ale i mým klientů, kteří mě navštěvují.

A teď mi prosím dovolte, ráda bych vám představila, kdo Pokorka pro mě je, a co ve svém prostoru vytváří.

Na začátek je asi důležité říct, že slovo pokora je vnímané mnoha lidmi poněkud zastřeně. Zjistila jsem, že moje babička toto slovo nikdy neslyšela a jeho význam vůbec nezná. Často můžeme mluvit o pokoře jako o životním postoji, ale pořád jsme v uzamčení pouhých slov, která těžko obsáhnou skutečný a celý obsah.

S Pokorkou se nacházíme ve zcela jiné realitě. Umožňuje nám si pokoru skutečně osahat, navnímat, reagovat. Probíhá s ní skutečná komunikace. Je neochvějná a stálá ve svém postoji. Vytváří přijímající prostor, ve kterém se člověk může uvolnit a skutečně se sám se sebou potkat. Zabezpečuje prostor od okolních vlivů a naplňuje ho dětskou hravostí a jakýmsi domácím klidem a bezpečím. Je absolutně neinvazivní. Je tu a nic nevnucuje. Když si s ní chci hrát, je tu plně pro mě. Když na ní nejsem naladěná, prostě jen je. V pokoře se automaticky zesilují všechny procesy, energetická cvičení, meditace. Zároveň je to prostor, ve kterém nelze být s nějakou hrubou vibrací, špatným záměrem. Automaticky snímá z lidí jejich masky, a tak se mi za tu krátkou chvíli, co ji mám, stalo, že se mi lidé v její přítomnosti před očima mění. Přestávají hrát falešné hry a ti, kteří nejsou připraveni se něčemu takovému otevřít, prostě odchází.

Fantastické pro mě je sledovat, co Pokorka dělá s mými klienty. Pracuji s metodou Životní mapy, kde se s klienty vracíme do dětství a nalézáme a čistíme příčiny jejich nynějších problémů. Pokorka je tady zcela na svém místě. Nejenže klientovi pomáhá celou situaci jasněji vidět, dodává mu i energii a pocit bezpečného a chráněného prostoru, ve kterém může vše pustit.  Další skutečnost je ta, že právě svou hravostí, podněcuje a pošťuchuje v lidech jejich vlastní vnitřní dítě. A tak se děje, že mí klienti u map skotačí a hrají si nebo se smějí, až chrochtají, a nemohou si jinak pomoci.

Jeden můj kolega, který měl možnost s Pokorkou jen chvilku posedět, se usmíval a říkal, že mu otevírá lásku. Našla mu všechny špuntíky, zranění, která na srdci měl, a se svou něžnou energií je pootvírala. Ještě večer mi psal, co vše mu ze srdce odpadalo.

Chodím teď s Pokorkou všude, kde mohu, protože mě baví pozorovat reakce lidí a okolí. Zašla jsem za kamarádkou do kadeřnictví. Často tam působí spíš jako zpovědnice než kadeřnice  a tak mě zajímala její reakce. Pokorku jsem jí tam na chvilku nechala a šla se ven projít. Úžasné je, že spojení s Pokorkou je nepřerušitelné. Pořád se zjemňuji ve vnímání a nalaďování na ní. A už teď se mi stává, že chodím po celém městě a stále ji vnímám, stále komunikujeme. Víme o sobě. Přišla jsem asi po hodince a kamarádce svítily oči. Hned mi hlásila, že ji moc chce. Cítila totéž, co já, aniž bych jí to předem říkala. Měla možnost zažívat samu sebe ve své energii, v klidu a harmonii. Mimochodem, paní, co u ní v tu chvíli byla na vlasech, to tak úplně nevnímala. Celá rozechvělá odešla hned, jak to bylo možné. Bylo to na ni moc.

Krásný bonus je i to, že můj malý syn začal od té doby, co máme Pokorku doma, klidně spát celou noc.

No a takhle se to děje. Fantastické je, že v pokoře není možné dělat záludnosti, brát někomu energii, vztekat se. Pokora je prostě trpělivá, otevřená, hravá, přijímající a něžná. Na vlně těchto kvalit můžeme tvořit fantastické věci, spojovat úžasné lidi a vytvářet prospěšné projekty. Jsem obrovsky vděčná, že u toho všeho můžu být a vnímám a cítím, že jsme na počátku něčeho krásného a velkého.

Kateřina Kvapilová

lektorka metody Životní mapy

Zkušenosti s pokorkou.

Ze semináře jsem spěchala domů. Byla u nás dcera po 4 měsících na návštěvě. Máme se rády, ale velice složitý životní příběh nám bránil spolu normálně komunikovat. Dcera ke mně ztratila důvěru.Toto trápení jsem prožívala sedm let.Když jsem otevřela Pokorku a ona byla zvědavá, tak jsem jí řekla, ať se na její energii naladí a uvidí.Je velmi citlivá. Úplně to s ní cvičilo, ale řekla, že je to dobrá energie, že jí uklidňuje a dává jí to do středu. A pak se stal zázrak. Dcera se mi otevřela a dvě hodiny jsme opravovaly její hluboká zranění kvantovými opravami. Od té doby už je náš vztah normální. Jednoduše – Pokorka mi vrátila dceru. Anebo možná jen dala do reality všechno, na čem jsme obě tak dlouho pracovaly. Já všemi možnými technikami, ona konstelacemi.

Mám vnuka, kterému diagnostikovali poruchy autistického spektra. Když se s Pokorkou setkal poprvé, dostal záchvat vzteku, což před tím nikdy u nás neměl. Dala jsem to opravit kvantovou technikou a Kuba je jak vyměněný. Znovu musím říct, že jsem 4 roky dělala všechno možné i nemožné, aby on a jeho matka se z té deprese dostali. Dala jsem Pokorku na místo, kde mám jejich fotky. Dějí se zázraky. Snacha z té díry vylézá, začíná o sebe pečovat, byla na semináři a Kubu vozí na speciální vzdělávání. Kuba začíná spolupracovat a je mnohem víc přítomný.

No a já se každý den s pokorkou propojím – na noc ji zavírám – a je mi fajn. Opravy jdou rychle, když se něco vyskytne. Ale v podstatě většinu času cítím ve své duši klid a mír. Ještě bych ráda, aby ten klid a mír také zažívalo moje tělo.To občas bolí.
S vděčností v srdci za tak úžasný vynález

Vlasta Frantová

Select your currency
CZK Česká koruna